Zodpovězené dotazy

Dotaz

Dobrý den,mám na vás takovou prosbu,dneska si musím vzít prášek Canesten gyn 1 den,a chci se zeptat, jestli můžu po dobu co to bude působit tzn. asi 2 dny mít pohlavní styk, aniž by se něco stalo, nebo to přestalo účinkovat. Moc prosím o radu, děkuji Vám.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, potřebuji se poradit ohledně očkování. Mému synovi bude v září 5 let a měl by být přeočkován na záškrt, tetanus a černý kašel = INFANRIX. V poslední době čtu o víc o očkování ..., než před časem a rozhodla jsem se, že syna v 5 letech očkovat na INFANRIX nedám. Proto potřebuji od Vás radu, zda to očkování je povinné, co nás čeka v případě že syna očkovat nedáme a zda by to byla velká chyba, když bych nedala syna přeočkovat. Děkuji moc za Vaši odpověď.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné u vás zakoupit tyto léky: Prestarium, Warfarin a Piracetam? Pokud ano, za jaký doplatek?

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, ráda bych si u Vás objednala přes internet. Nejsem z Prahy. Dostala jsem poukázky Sodexo Flexi pass. Můžu je použít při platbě?

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, snažíme se s přítelem o miminko. Zatím se nedaří. Chci se zeptat, jaké vyšetření je třeba podstoupit, abychom zjistili, zda není v nás problém.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, právě dobírám antibiotika Doxybene. Můžete mi, prosím doporučit probiotika? Představuju si něco rychle účinné na krátkodobé užívání.

zobrazit odpověď...


Dotaz

dobrý den,dnes mi místo lokrenu dali betamed a místo tanakanu rilmendin, teda tak by mě zajímalo, jestli to má stejné složení- snad ano jinak by jí to snad nedali.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, jsem po císařském řezu a ráda bych se poradila, která měsíčková mast je nejvhodnější? Našla jsem jich několik a nevím, kterou vybrat. Předem velmi děkuji za odpověď.

zobrazit odpověď...


Dotaz

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, prosím o doporučení, jaký použít přípravek místo vaginálních čípků Tetraborico, které je nutné uchovávat v lednici. Jedeme na 2 týdny na dovolenou a chci mít sebou léky v případě,že by se mi vyskytla kvasinková infekce. Děkuji.

zobrazit odpověď...


Tuto poradnu on-line provozuje společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.