Zodpovězené dotazy

Dotaz

Dobry den prosim o radu, jaky lek je vhodny na podporu krevniho obehu pri ischemicke chorobe dolnich koncetin respektive jaky lek je vhodny k prodlouzeni bezbolestne chuze. Mam krec v lytku jiz po ujiti 100m. Uzivam lek Praxilene, ale zda se mi ze asi neni dostacujici.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, jaký krém na obličej je nejvhodnější? Aby zabraňoval pigmentovým skvrám? SP50 od Vichy? děkuji za odpověď

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li mohu při užívání antibiotik Penebe 1500 užívat mléčné kysané výrobky?

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,jestli mají antibiotika Penbene nějaký vliv na účinek antikoncepce Tri Regol? Děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, používám antikoncepci Lindynette. Chtěla jsem se zeptat, jestli po užití 1. prášku po týdenní menstruační pauze a následnému sexu jsem chráněna, děkuji předem za odpověď.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Hledám účinný přípravek na dlouhou erekci.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, je lepší pasta s fluorem nebo bez fluoru?

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, měla bych k Vám velkou prosbu. Můžete mi poradit? Lékař mi zjistil zatučněná játra. Byla jsem na mamogragu, tak je vše v pořádku, ale též jsem byla upozorněná na zatučněná prsa. Užívám Remood, Neutrol, Lecithin, Chlorellu a Varixinal na křeč. žíly. Potřebovala bych poradit, zda existuje nějaký přípravek na zatučněná játra. Lékař mi řekl, že ne, chce prý to držet dietu. Tu sice držím, ale výsledek se nedostavuje.Nechci se nějak vymlouvat, ale domnívám se, zda to není genetické. I rodiče a prarodiče měli tyto problémy a já bych se je chtěla pokusit odstranit. Poradíte mi nějaký doplněk stravy, který by mi alespoň trochu pomohl? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

zobrazit odpověď...


Dotaz

Pokouším se otěhotnět. Chci se zeptat, jaký lék proti bolesti hlavy mohu bezpečně používat v těhotenství. Děkuji

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, mám problémy s trávením. Už přes 2 týdny užívám rozpustnou indickou vlákninu psyllium denně na lačno. Chtěla jsem se zeptat, jestli k tomu můžu brát i Biopron 9 premium nebo zvolit pouze jeden doplněk.

zobrazit odpověď...


Tuto poradnu on-line provozuje společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.