Zodpovězené dotazy

Dotaz

DocSimon: Dobrý den. Mám 3 měsíční dítko. Je krmené umělou výživou a trpí zácpou( kaká jednou za 5 dní). Má s tím docela problém. V jednom časopise jsem se dočetla, že děti, které trpí nadýmáním a mají problémy s trávením můžou užívat LYCOPODIUM CLAVATUM 9 CH. Tak se chci zeptat zda je to vhodné i pro tak malé dítě. Na internetu jsem našla tento výrobek, ale není tam dávkování. Za odpověd předem děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý den Jaký výrobek bych měl užívat pokud chci doplnit podávání zinku a vitaminu A. Denní dávka, která může být upřesňovana, je 80 mg zinku a 90.000 m.j. vitaminu A. Děkuji

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Prosím vás o radu, mám dlhodobý problém so seboreou,vyše 25rokov, vyskúšala som hydrokortizon, jarišov roztok, biodermu, avene term.vodu, elocom a naposledy som si kúpila konopnú masť na seboreu, avšak používala som ju asi 4 mesiace po expirácii a keď som si zakúpila nový krém, tak mi veľmi málo zaberá. mohlo dôjsť k nejakej reakcii,keďže som používala krém po dobe expir? alebo mám zasa vyskúšať niečo nové? nechcem experimentovať s tvárou, ale aký máte názor na la rocheposay pityval, na skin cap, alebo radšej gelargin? veľmi ma svrbí tvár a nemám ju ako zvlhčiť. ďakujem

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký přípravek by jste mi doporučili,když mi po porodu a teď v době kojení začali děsně padat vlasy.Koukala jsem na Vichy Dercos a nejsem si jistá jestli by to pomohlo popř.nevím jestli vichy ampulky nebo takový ten sprej.Předem moc děkuji za pomoc a hezký den.

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý den, mám 3měsíční dcerku a trápí jí ekzém. Již jsme vyzkoušeli všechno možné včetně hormonálních mastí,což bylo opravdu nerozumné. Chci se zeptat,zda tato kosmetika je vhodná i pro ekzematiky a jaký konkrétně druh krému. Děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

SimonPharma: Dobrý den,mám podezření na kvasinky. Pociťuji svědění a domnívám se,že to mám pravdděpoodbně z antibiotik. Máma mi v lékarně koupila GYno Pevaryl 150 čípky. Zapomněla se však zeptat,zda tento lék snižuje účinek HA?V příbalovém letáčku je pouze napsáno,že může poškozovat bariérové antikoncepční prostředky(pesary) nebo latexove kondomy. A i antikonceční krémy a gely mouhou mít sníženou účinost. Ale jak je to s tou HA?Užívam HA Katya,pravidelně v ranních hodinách,lék se má používat nejlépe na večet,takže by měla bát HA už vstřebána. Jistoty však není nikdyy dost a tak se obracím na Vás. Předem děkuji moc za odpověď

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Mam zapchate pory a problematicku plet . Co s tym ??

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý den, chtěla bych si u Vás objednat kosmetiku na akné a nemohu se rozhodnout mezi La Roche-Posay a Bioderma. Mohli byste mi prosím poradit, která by byla vhodnější a účinější. Do teď jsem používala garnier a pak měsíc Clinique a nevidím výsledky. Prosím tedy o radu. Děkuji Vám moc.

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu při hemeroidách. Je mi 32 let a občas mne potrápí. Mám i náznak na popraskané metličky na nohou, křečové žíly, které jsou v rodině dědičné. Snažím se jist zdravě, cvičím (zaměstnání mám sedavé ), ale i přesto se tato nepříjemná věc někdy objeví. Při používání mastiček z lékárny jsem při nanášení zjistila, že se jedná asi o žilku při vstupu do řitního otvoru, která je při pohmatu větší a při tvrdší stolici nebo při větším tlaku praskne. Budu moc ráda, když mi poradíte nějaký čaj, který by mne těchto obtíží zbavil. Měla bych se tedy zaměřit na přípravky, které jsou určeny na zlepšení krevního oběhu?Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.

zobrazit odpověď...


Dotaz

DocSimon: Dobrý deň, mám 31 rokov a trpím kŕčovými žilami.Pravú nohu som mal operovanú už dvakrát...Prvýkrát ako 17-ročný,druhýkrát ako 30 ročny.Začiatkom budúceho roku ma čaká operácia aj ľavej dolnej končatiny.Keďže krčové žily spôsobujú svrbenie končatín,tak to postihlo aj mňa na ľavej nohe.Bolo to nevydržatelné a na určitom mieste som si nohu do rozškrabal a zostala mi tam modro-fialová krvná podliatina s malými chrastami na povrchu.Na odstránenie som vyskúšal lioton gel 100 000,ale nepomohlo.Čo by ste mi vy odporučili???Za užitočnú radu Vám zo srdca ďakujem.

zobrazit odpověď...


Tuto poradnu on-line provozuje společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.