Zodpovězené dotazy

Dotaz

I-LEKARNA: Dobrý den, ráda bych znala doporučované užívání přípravku Ovosat při rakovině děložního čípku v pokročilém stádiu(nelze operovat). Slyšela jsem o pozitivních účincích přípravku Ovosat a zajímalo by mě, zda je dobré začít přípravek užívat okamžitě, nebo je lepší jej užívat až po začátku chemoterapie a ozařování.

zobrazit odpověď...


Dotaz

I-LEKARNA: Dobrý den mam k Vám dotaz jake jsou nasledky lléčby když se vynechá davka léku Klacid SR 250.A jak by se mělo dale pokračovat.Léči se tímto lekem oba partneři ale boužel partner lečbu nedodržuje jak by měl,jake to pak nese nasledky pro partnerku,lečba se týka gynekologického rázu. Děkuji

zobrazit odpověď...


Dotaz

I-LEKARNA: Chcela by som sa opytat na ucinky lieku Arthrona?Moja mama ma problem s vysichanim chrupavky v kolene a nasledne s bolestami az problemom s chodzou.Obstreky u lekara nepomahaju.Je moznost uzivanim tohto lieku bolest zmiernit? Dakujem.

zobrazit odpověď...


Dotaz

I-LEKARNA: Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu své dceři, které je nyní 3,5roku (ale váhou a výškou odpovídá spíše 5ti letému dítěti) dávat jednou denně tobolku PROBIO-FIXU. Bere Orfiril long 150mg,2x denně. Od září, kdy nastoupila do školky neustále bojujeme s rýmou a známá zdravotní sestra mi doporučila právě probio-fix. Mohu ho užívat i já, když jsem ve 12tt? Moc děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

I-LEKARNA: Dobrý deň. Potrebovala by som poradiť s akné. Už dlhé roky mám problémi s akné a nič mi nepomáha (žiadna kozmetika). Prosím poraďte mi niečo čo by ma zbavilo akné čo najrýchlejšie a čo najdlhši. ďakujem

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, zjistili mi ledvinové kameny. Zajímá mě, co je dobré na jejich rozpuštění a jestli musím dodržovat nějaký režim. Mám totiž zaplacený pobyt na horách. Děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, potřebuji rychlou radu. Beru Tri-regol HA a dnes bych si měla vzít třetí hnědou, tzn. poslední barvu na platíčku, ale zítra jedu lyžovat a pak je Silvestr. Chtěla bych ho oslavit se svým přítelem, a proto by mě zajímalo, jestli se něco může stát, když si dnes vezmu první prášek z nového platíčka.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, ve 4. týdnu těhotenství (o němž jsem zatím nevěděla) jsem měla chřipku a užila jsem několikrát Paralen a 2x antibiotika Doxybene 100. Mohlo by to miminku nějak uškodit? Nyní jsem v 8. týdnu. Moc vám děkuji.

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den, dnes nám doktorka pro téměř dvouletou dceru předepsala Sumetrolim sirup 100ml 240mg/5ml. Na krabičce je dávkování 2x6ml, ale v návodu je pro 2leté děti kolem 2,5ml. Co je správně?

zobrazit odpověď...


Dotaz

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, naměřili mi hladinu cukru 8,7. Je to cukrovka? Je to vážné? Děkuji za odpověď.

zobrazit odpověď...


Tuto poradnu on-line provozuje společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.