Dotaz z poradny

DocSimon: Dobrý den, chtěla bych si u Vás objednat kosmetiku na akné a nemohu se rozhodnout mezi La Roche-Posay a Bioderma. Mohli byste mi prosím poradit, která by byla vhodnější a účinější. Do teď jsem používala garnier a pak měsíc Clinique a nevidím výsledky. Prosím tedy o radu. Děkuji Vám moc.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel Vám v rozhodování pravděpodobně příliš nepomůžeme. Každému totiž vyhovuje při boji proti akné jiná kosmetika. Každý pacient má pleť vůči těmto přípravkům jinak citlivou a dostavuje se různá odpověď na léčbu. Rozhodně neuděláte chybu, pokud si zvolíte jednu z těchto dvou značek. La Roche-Posay i Bioderma mají ve své nabídce velmi kvalitní a účinné přípravky.
Pro optimální výběr doporučuji navštívit partnerskou lékárnu těchto firem, kde by Vám měli být schopni poskytnout jejich vzorečky.

Od La Roche-Posay navrhuji vyzkoušet:
La Roche-Posay EFFACLAR A.I. 15ml - cílená hloubková korekční péče, která urychluje vymizení aknózních zánětlivých projevů.
La Roche-Posay EFFACLAR DUO 40ml - korekční a obnovující krém proti nedokonalosti pleti.
La Roche-Posay EFFACLAR GEL Moussant čistící pěnový gel 200ml - redukuje nadměrnou tvorbu mazu.
La Roche-Posay EFFACLAR M hydratační zmatňující péče 40ml - hydratační, aktivně zmatňující péče, neutralizuje lesk pleti.

Bioderma nabízí proti akné např.:
Bioderma SÉBIUM MATIFIANTE krém 40ml - zmatňující a seberegulující krém na lesknoucí se pokožku.
Bioderma SÉBIUM A.I. krém 30ml - reguluje produkci mazu a tím omezuje lesk pokožky.
Bioderma SÉBIUM peelingové sérum 40ml - vyrovnává nepravidelný reliéf pleti a obnovuje přirozený jas pokožky; výrazně redukuje přetrvávající nedokonalosti pleti.

V případě dalších dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit, rádi Vám odpovíme.

S pozdravem

Tereza BENÍŠKOVÁ
Poradna on-line
www.DocSimon.cz

další dotazy...

Tuto poradnu on-line provozuje společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.